602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Kontenery biurowe

pawilony i kioski baner

Szukasz tymczasowej siedziby firmy? Zależy Ci na czasie i poszukujesz biura bez konieczności stawiania nowego budynku? A może planujesz inwestycję w miejscu, w którym nie znajdziesz lokalu do wynajęcia? Rozwiązaniem Twoich problemów może być kontener biurowy – tańsza i wygodniejsza alternatywa.

Kontenery biurowe – cena i zalety

Nowoczesne kontenery biurowe to obiekty o szerokim zastosowaniu; często wykorzystuje się jako doraźną przestrzeń biurową w pobliżu placu budowy, ale nie tylko. Jeśli nie masz możliwości zorganizowania biura w budynku lub koszt postawienia nowej siedziby firmy jest dla Ciebie zbyt wysoki, kontener biurowy to doskonałe rozwiązanie.

Kluczową kwestią jest przede wszystkim cena kontenera biurowego; koszt zakupu jest o wiele niższy od kosztu wybudowania budynku na siedzibę firmy. Kontenery biurowe cieszą się dużą popularnością nie tylko w przypadku nowych przedsiębiorstw. Wszędzie tam, gdzie niemożliwe będzie wybudowanie nowego budynku lub wynajęcie przestrzeni biurowej – kontener będzie najlepszą alternatywą.

Kontenery cieszą się także dużą popularnością ze względu na ich mobilność. Są wykonane według specjalnych projektów, dzięki czemu nie wymagają ingerencji w teren działki. Wystarczy ustawić kontener w wybranym miejscu i zadbać o przyłącza; nie musisz załatwiać specjalnych pozwoleń budowlanych oraz wylewać fundamentów. Kontener zostanie dostarczony na miejsce i nie będzie wymagał żadnych dodatkowych prac budowlanych.

kontenery biurowe
kontenery biurowe na sprzedaż

Kiedy warto zainwestować w kontener biurowy?

Zastanawiasz się, czy kontenery biurowe na sprzedaż to rozwiązanie dla Twojej firmy? Przede wszystkim wybierz to rozwiązanie, jeśli potrzebujesz przestrzeni biurowej lub socjalnej dla pracowników w miejscu, gdzie nie ma możliwości wynajęcia lokalu. Place budowy, magazyny, prace w terenie… Jeśli chcesz, by biuro znajdowało się w pobliżu pracowników, modułowe kontenery to najlepszy wybór.

Co ważne, tego rodzaju inwestycja pozwala na stworzenie mobilnego biura: po zakończeniu pracy w jednym miejscu możesz bez problemu zorganizować przewóz kontenera w pobliże kolejnego placu budowy. Kontenery polecane są również dla nowych firm, które nie dysponują jeszcze dużymi zyskami, a jednocześnie potrzebują lokalu – cennik jest pod tym względem o wiele korzystniejszy. Jeśli zależy Ci na tańszej alternatywie i nie chcesz budować nowego biura, zapoznaj się z ofertą wynajmu lub zakupu kontenera biurowego.

Kontenery biurowe: na co należy zwrócić uwagę?

Jeśli rozważasz zakup kontenera biurowego, zapoznaj się z propozycjami dostępnymi na rynku. Nowoczesne kontenery biurowe to przede wszystkim trwałe, całoroczne rozwiązania. Nie ma sensu inwestowanie w nieocieplane kontenery wykonane z niskiej jakości materiałów – w takim wypadku dodatkowym kosztem będzie konieczność zamontowania dodatkowej izolacji lub ocieplenia. Sięgając po kontenery wykonane z nowoczesnych materiałów masz pewność, że sprawdzą się one idealnie również podczas chłodniejszych miesięcy.

Jeśli chodzi o jakość, Oborniki wyróżniają się na tle innych producentów kontenerów biurowych, sanitarnych czy magazynowych. Wysokiej jakości materiały, nowoczesne technologie, sprawdzone rozwiązania – wszystko to sprawia, że grono zadowolonych klientów stale się powiększa. Dołącz do nich, jeśli cenisz sobie najlepsze rozwiązania. Dobry producent kontenerów biurowych umożliwia również realizację indywidualnych projektów, co dla wielu klientów jest często czynnikiem ważniejszym od ceny.

Sprawdzony producent kontenerów biurowych – postaw na jakość

Szukasz nowoczesnych i niezawodnych kontenerów biurowych? Jako doświadczeni producenci kontenerów biurowych mamy dla Ciebie szereg propozycji. Wśród nich znajdują się zarówno kontenery biurowe, jak i kioski czy pawilony handlowe.

Przywiązujemy wielką wagę do bezpieczeństwa, dlatego nasze kontenery spełniają wszystkie normy; bez problemu możesz wykorzystać je jako pomieszczenia biurowe. Pod tym względem Oborniki koło Poznania będą najlepszym wyborem: zapoznaj się z naszym asortymentem, jeśli cenisz sobie wysoką jakość oraz szukasz propozycji w korzystnej cenie.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas lub  zadzwoń!

602 507 600

602 216 882

Biuro: 61 29 70 499

prontoliczak@wp.pl

ul. Polna 36

64-600 Oborniki