602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Pawilony biurowe

pawilony i kioski baner

Niemal każda firma potrzebuje przestrzeni biurowej – niezależnie od tego, czy jest to wielka międzynarodowa firma, czy też jednoosobowa działalność gospodarcza. Nie zawsze jednak masz możliwość znalezienia idealnego lokalu; w takim wypadku coraz częściej spotykaną alternatywą są kompleksowo wyposażone pawilony biurowe.

Pawilony biurowe – wygodne i niezawodne rozwiązanie

Pawilony biurowe to propozycja, która idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie masz możliwości ustawienia nowego budynku bądź wynajęcia przestrzeni biurowej. Coraz częściej przedsiębiorcy stawiają na mobilność i wygodę swoich pracowników i starają się zapewnić im nie tylko komfortowe warunki, ale również dogodną lokalizację. W takim wypadku nie zawsze możesz zorganizować biuro w wybranym przez siebie miejscu. Pawilony biurowe to ceniona na całym świecie alternatywa.

Korzystając z pawilonu biurowego znacząco obniżasz koszt samego biura. W przypadku wynajmu regularnie musisz przelewać właścicielom duże kwoty – tym wyższe, im dogodniejszą lokalizację wybierzesz. Z kolei budowa własnego biura to koszt zakupu materiałów budowlanych oraz robocizny, a także samej działki. Jeśli nie masz środków na tego rodzaju inwestycje, postaw na pawilon biurowy – tańszą i jednocześnie niezawodną opcję.

Montaż pawilonu biurowego nie wiąże się z koniecznością zdobywania dodatkowych pozwoleń na budowę, a dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań może być on ustawiony niemal wszędzie. Modułowe pawilony można dowolnie łączyć i tworzyć z nich wygodną przestrzeń biurową oraz bezproblemowo przewozić do innej lokalizacji, dzięki czemu świetnie sprawdzą się jako pawilony biurowe ustawiane w pobliżu placu budowy.

pawilony biurowe
kontenery biurowe

Dlaczego warto zainwestować w pawilon biurowy?

Zastanawiasz się nad zakupem pawilonu biurowego? To dobre rozwiązanie, które posłuży Twojej firmie przez długie lata. Możesz zdecydować się na podstawowy model lub zlecić stworzenie nowego projektu, dzięki czemu pawilon będzie spełniał wszystkie Twoje wymagania. Na życzenie klientów możliwe jest także wydzielenie przestrzeni sanitarnej w pawilonie.

Postaw na wysoką jakość, dzięki czemu pawilon będzie mógł być wykorzystywany jako siedziba firmy przez cały rok. Zastosowanie płyt warstwowych zapewnia odpowiednią ochronę przed zimnem, więc pawilony w niczym nie ustępują budynkom biurowym. Interesujący design nowoczesnych pawilonów to kolejny argument za tym, by zdecydować się na takie rozwiązanie. Jeśli zależy Ci na innowacyjności i stawiasz na połączenie wygody oraz niezawodności – postaw na pawilony biurowe.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas lub  zadzwoń!

602 507 600

602 216 882

Biuro: 61 29 70 499

prontoliczak@wp.pl

ul. Polna 36

64-600 Oborniki