602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Budki gastronomiczne

budki gastronomiczne

Wynajęcie przestrzeni użytkowej wiąże się z dużymi kosztami: jeśli tego rodzaju inwestycja jest poza Twoim zasięgiem, alternatywą mogą być budki gastronomiczne. To propozycja dla wszystkich osób zainteresowanych rozkręceniem własnej działalności przy niskim koszcie i jednocześnie wysokiej jakości.

Budka gastronomiczna – jakość i niezawodność

Budki gastronomiczne to oryginalny sposób na prowadzenie własnej działalności gastronomicznej. Sprawdzą się doskonale wszędzie tam, gdzie nie masz możliwości wynajmu nieruchomości lub w pobliżu miejsca, w którym chcesz otworzyć punkt gastronomiczny nie ma żadnego lokalu. W takim wypadku możesz zdecydować się na inwestycję w przenośną konstrukcję, taką jak budka gastronomiczna. To połączenie wygody i niezawodności, ponieważ dostępne w naszej ofercie budki posiadają specjalnie wzmocnioną konstrukcję.

Stabilny kontener wykonany z materiałów wysokiej jakości z powodzeniem zastąpi lokal wynajmowany na parterze budynku. Koszt takiego rozwiązania jest o wiele niższy – dzięki temu nawet jeśli nie posiadasz pieniędzy na wysoki czynsz, możesz prowadzić swój własny biznes. Postaw na specjalistyczne przenośne pawilony gastronomiczne, jeśli planujesz otwarcie swojego pierwszego punktu gastronomicznego w atrakcyjnej lokalizacji.

Budki gastronomiczne to niewielkie punkty usługowe; dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii mogą być wykorzystywane przez cały rok. Ocieplana budka gastronomiczna doskonale sprawdzi się w przypadku punktów gastronomicznych umiejscowionych m.in. przy trasie, czyli w miejscu, w którym postawienie budynku będzie wiązało się z dużymi kosztami.

budki gastronomiczne
budki do lodów

Budki do lodów – świetny pomysł na biznes!

Latem wszyscy szukamy ochłody; budki do lodów cieszą się wówczas wielką popularnością i powstają niemal na każdym rogu. Takie sezonowe punkty rzadko kiedy są umiejscowione w lokalach: wysoki czynsz sprawia, że lepszą alternatywą będą budki do lodów. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w tym biznesie, postaw na wysokiej jakości kontenery.

Zarówno budki do lodów, jak i budki gastronomiczne pod względem wymogów sanitarnych traktowane są jak lokale powstające w budynkach, dlatego muszą spełniać szereg norm. Dostępne w naszej ofercie budki zostały dostosowane także do wymogów prawnych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Jeśli chodzi o sezonowe budki do sprzedaży lodów, rzadko kiedy są one użytkowane przez cały rok. Warto jednak wybrać budki dostępne w naszej ofercie, ponieważ charakteryzują się one wyjątkową trwałością. Dzięki temu koszt zakupu ponosisz tylko raz, a w kolejnych latach możesz korzystać z bezpiecznej i niezawodnej budki. Nie musisz obawiać się zimnego i deszczowego lata: dzięki wysokiej jakości kontenerom również podczas chłodniejszych dni masz zapewnione dobre warunki pracy.

Interesują Cię budki gastronomiczne? Postaw na najlepszych producentów

Dostępne w naszej ofercie budki gastronomiczne to wysoka jakość w atrakcyjnej cenie. Stawiamy przede wszystkim na nowoczesne technologie oraz wysokiej jakości materiały, dzięki czemu nasze budki gastronomiczne mogą być wykorzystywane jako całoroczne obiekty. Jesteśmy renomowanym producentem budek gastronomicznych, pawilonów i kontenerów – z naszych usług korzystają firmy i przedsiębiorcy z całej Polski. Dokładamy wszelkich starań, by wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego oferujemy nie tylko standardowe budki do lodów, ale również projekty tworzone na specjalne zamówienie. Jeśli cenisz sobie jakość i niezawodność, skorzystaj z naszej oferty i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas lub  zadzwoń!

602 507 600

602 216 882

Biuro: 61 29 70 499

prontoliczak@wp.pl

ul. Polna 36

64-600 Oborniki