602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Kioski gastronomiczne

pawilony i kioski baner

Obiekty małej architektury to coraz popularniejsze rozwiązanie, po które sięgają nie tylko początkujący przedsiębiorcy. Odpowiednio przygotowane kioski gastronomiczne mogą pełnić funkcję lokalu gastronomicznego wszędzie tam, gdzie jego ustawienie lub wynajęcie będzie niemożliwe.

Kiosk gastronomiczny – alternatywa dla lokalu

Ceny wynajmu lokali użytkowych potrafią skutecznie zniechęcać; dotyczy to nie tylko powierzchni w centrum dużego miasta, ale coraz częściej również przestrzeni w niewielkich miejscowościach. Wybór również pozostawia wiele do życzenia, szczególnie w przypadku mniejszych punktów gastronomicznych. Jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca do prowadzenia działalności gastronomicznej lub ceny wynajmu nawet niewielkiego lokalu są dla Ciebie za wysokie, zdecyduj się na kiosk gastronomiczny – proste i zarazem niezawodne rozwiązanie.

Całoroczne kioski gastronomiczne doskonale spełniają swoją rolę zarówno jako obiekty ustawiane przy trasach, jak i lokale usługowe w pobliżu centrum miasta. Kiosk gastronomiczny niewielkich rozmiarów można ustawić niemal wszędzie, dzięki czemu stanowi rozwiązanie w miejscach, w których nie ma możliwości wynajmu lub postawienia lokalu. Ponadto wynajem często wiąże się z bardzo wysokim czynszem – tym wyższym, im atrakcyjniejsza lokalizacja. Jeśli nie możesz pozwolić sobie płacenie regularnie tak wysokich rachunków, pora na alternatywne rozwiązanie.

Decydując się na kioski gastronomiczne zyskujesz przestrzeń do prowadzenia lokalu w bardzo dobrej cenie; koszty inwestycji ponosisz raz, a zakup profesjonalnego kiosku lub pawilonu gastronomicznego to wydatek, który zwróci się bardzo szybko. Sam montaż nie wymaga niemal żadnych wcześniejszych przygotowań, dlatego możesz postawić w wybranym miejscu swój kiosk gastronomiczny od razu po zakupie.

kioski gastronomiczne
kioski do gastronomii

Wysokiej jakości kioski gastronomiczne – postaw na niezawodność

W naszej ofercie znajdziesz zarówno całoroczne kioski gastronomiczne, jak i sezonowe propozycje, które doskonale sprawdzą się jako budki do sprzedaży lodów. Jako doświadczony producent kiosków gastronomicznych doskonale wiemy, co liczy się dla naszych klientów i spełniamy ich wymagania w stu procentach.

Kioski dostępne w naszej ofercie to przede wszystkim wyjątkowo trwałe rozwiązania: całość konstrukcji została dodatkowo wzmocniona, a specjalnie zaprojektowana podłoga zapewnia wygodę użytkowania oraz bezpieczeństwo. Nasze kioski wyróżnia jakość materiałów użytych do ich produkcji – to sprawia, że zakup produktów z naszego asortymentu będzie najlepszą decyzją. Stawiamy na nowoczesne technologie i łączymy je ze sprawdzonymi materiałami, dzięki czemu nasze kioski, kontenery i pawilony to jakość, której możesz zaufać.

Renomowany producent kiosków gastronomicznych to gwarancja najlepszych rozwiązań

W naszej ofercie znajdują się zarówno kioski gastronomiczne w wariancie standardowym, jak i możliwość stworzenia własnego projektu; w tym wypadku bierzemy pod uwagę nie tylko standardy budowy kiosków, ale również indywidualne preferencje klienta. Jeśli zależy Ci na kiosku idealnie dopasowanym do własnych potrzeb, zapraszamy do dalszego kontaktu – przeprowadzimy wycenę oraz stworzymy dla Ciebie najlepszy projekt.

Kluczową kwestią jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego wszystkie kioski gastronomiczne spełniają szereg wymogów stawianych przez prawo. Ponadto dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów o wysokiej jakości kioski są doskonale izolowane, dzięki czemu mogą być użytkowane przez cały rok. Jeśli cenisz sobie jakość i niezawodność, nasze kioski gastronomiczne to najlepszy wybór.

szary kiosk gastronomiczny
biały kiosk gastronomiczny

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas lub  zadzwoń!

602 507 600

602 216 882

Biuro: 61 29 70 499

prontoliczak@wp.pl

ul. Polna 36

64-600 Oborniki