602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Budki parkingowe

pawilony i kioski baner

Coraz częściej w przypadku osiedli liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo; nowoczesne osiedla to strzeżona i bezpieczna przestrzeń dla mieszkańców, którzy bez obaw mogą korzystać ze wspólnej przestrzeni. Przykładem działań na rzecz zabezpieczenia osiedla mogą być budki parkingowe – coraz częściej pojawiają się one nie tylko na nowych osiedlach.

Budki parkingowe – szybki i bezproblemowy montaż

Jeśli planujesz zabezpieczyć teren parkingu, budki parkingowe będą najlepszym rozwiązaniem. Pracownik obsługujący parking potrzebuje miejsca do pracy, szczególnie w przypadku chłodniejszych miesięcy. Z kolei ustawienie budynku nie jest ani opłacalnym, ani wygodnym rozwiązaniem. Alternatywą może być ustawienie budki parkingowej.

Dlaczego warto zainwestować w budkę parkingową? To mobilne i proste w montażu rozwiązanie; obiekt jest na tyle niewielki, że montaż przebiega szybko i bezproblemowo. Budki parkingowe dostarczane do klientów są w zasadzie gotowe do użytkowania. Nowoczesne budki są przeszklone, dzięki czemu umożliwiają obserwację parkingu lub strzeżonego terenu osiedla. Jednocześnie zastosowanie najnowocześniejszych technologii oraz płyt warstwowych umożliwia ochronę przed zimnem podczas chłodniejszych miesięcy.

kontenery
budki parkingowe

Postaw na najlepsze rozwiązanie i usługi profesjonalistów

Jako doświadczona firma oferujemy naszym klientom wysokiej jakości budki parkingowe oraz obiekty do stróżowania. W naszym asortymencie znajdują się nie tylko standardowe budki, ale również większe portiernie i stróżówki, w których możliwe jest wydzielenie dodatkowych pomieszczeń.

Cała konstrukcja została wzmocniona, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo również podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy nie tylko standardowe rozwiązania, ale również budki wykonane na zamówienie. Stosujemy nowoczesne materiały oraz sprawdzone technologie, dzięki czemu nasze budki parkingowe mogą być stosowane jako całoroczne rozwiązania. Wybierz bezpieczeństwo i niezawodność oraz sięgnij po produkty sprawdzonej firmy o dużej renomie.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas lub  zadzwoń!

602 507 600

602 216 882

Biuro: 61 29 70 499

prontoliczak@wp.pl

ul. Polna 36

64-600 Oborniki