602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Kontenery dla ochrony

pawilony i kioski baner

Nowoczesne strzeżone osiedla cieszą się coraz większą popularnością: coraz więcej osób ceni sobie nie tylko wygodne i funkcjonalne mieszkania, ale również bezpieczeństwo. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom developerzy oraz właściciele inwestują w monitoring. Nawet najlepszy zestaw kamer nie zastąpi jednak interwencji pracownika, dlatego niezbędnym elementem wpisującym się w otoczenie stały się pawilony dla ochroniarzy.

Warto zadbać o to, by były to wysokiej jakości rozwiązania. Jeśli zastanawiasz się nad wyposażeniem osiedla w tego rodzaju obiekt, wybierz mobilny kontener, który może być wykorzystywany przez cały rok – dobrze izolowany i zabezpieczony przed zimnem. Dodatkowe wyposażenie zapewnia wygodę podczas codziennego użytkowania.

Nowoczesne stróżówki i kontenery dla ochrony

Czasy zimnych i nieszczelnych budek dla ochroniarzy odchodzą już w niepamięć: obecnie nowoczesne kontenery dla ochrony to wygodne obiekty umożliwiające komfortową pracę. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu pełnią swoją rolę przez cały rok. Płyty warstwowe wykorzystywane do ich produkcji zapewniają odpowiednią izolację przez zimnem.

Nowoczesne kontenery dla ochrony posiadają także kompletne wyposażenie; bez problemu można zamontować w nich elektryczność czy klimatyzację. W zależności od projektu możliwe jest także ustawienie ścian działowych i wydzielenie dodatkowego pomieszczenia. Projekty uwzględniają także zaplecze sanitarne wszędzie tam, gdzie dostęp do sanitariatów w budynku jest ograniczony. Dzięki temu pracownicy bez problemu mogą skorzystać z toalety, a dodatkowe przyłącze wody oraz ogrzewacz przepływowy zwiększają komfort pracy na portierni czy stróżówce.

kontenery dla ochrony
kontenery i kioski

Profesjonalne kontenery dla ochrony – bogata oferta

Dostępne w naszej ofercie kontenery dla ochrony to wysoka jakość w atrakcyjnej cenie – to sprawia, że cieszą się naprawdę dużą popularnością. Stosujemy najwyższej jakości materiały, dzięki czemu kontenery są odpowiednio izolowane przed zimnem oraz działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nowoczesne warstwowe płyty, z których wykonane zostały kontenery zapewniają bezpieczeństwo i komfort. Kontenery są proste w montażu, dzięki czemu nie musisz załatwiać pozwolenie na budowę kolejnego obiektu na osiedlu.

Oferujemy standardowe kontenery dla ochrony w wersji podstawowej lub powiększonej, z możliwością wygospodarowania dodatkowego pomieszczenia. Nasze kontenery są idealnie dopasowane do potrzeb ochrony – posiadają specjalnie zaprojektowane okna podawcze, dzięki czemu umożliwiają bezproblemową obsługę mieszkańców osiedla.

kontenery dla ochrony
kontenery i kioski

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas lub  zadzwoń!

602 507 600

602 216 882

Biuro: 61 29 70 499

prontoliczak@wp.pl

ul. Polna 36

64-600 Oborniki