602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Stróżówki portiernie

pawilony i kioski baner

Dlaczego niemal każde osiedle mieszkaniowe lub firma potrzebują niezawodnej stróżówki? Sam monitoring osiedla może nie wystarczyć, a na przyjazd ochrony należy nieco zaczekać – tymczasem ochroniarz, stróż lub recepcjonista zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo oraz pilnują porządku w obrębie danego obiektu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę zawierającą wysokiej jakości stróżówki.

Nowoczesne stróżówki – jakość, której możesz zaufać!

Już od pewnego czasu nowoczesne stróżówki w niczym nie przypominają małych obiektów z poprzedniego ustroju. Obecnie są to kompleksowo wyposażone rozwiązania, dzięki którym pracownicy otrzymują komfortowe miejsce pracy. Stróżówki wykonane z nowoczesnego materiału są bezpieczne oraz odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu sprawdzą się również podczas trudniejszych warunków pogodowych.

Stróżówka jest standardowym wyposażeniem strefy wjazdowej osiedla lub firmy; warto zadbać zatem o to, by stanowiła wizytówkę całego obiektu oraz była spójna z architekturą najbliższego otoczenia. Zamiast sięgać po najtańsze rozwiązania, zainwestuj w nowoczesną stróżówkę, która nie tylko spełni swoją rolę pod względem funkcjonalności, ale również będzie elementem aranżacji otoczenia.

niebieska stróżówka portiernia
stróżówki z płyty warstwowej

Modułowe stróżówki z płyty warstwowej wykonane z nowoczesnych materiałów są wyjątkowo wygodne; kompletne wyposażenie to między innymi przyłącze elektryczne, ale nie tylko – coraz częściej standardem staje się także klimatyzacja, która umożliwi zachowanie komfortu pracy podczas upalnych dni. Na życzenie klientów przygotowujemy także obiekty z możliwością wydzielenia pomieszczenia sanitarnego.

W zależności od indywidualnych potrzeb możesz zdecydować się na niewielką, jednoosobową stróżówkę lub wybrać większy obiekt z dodatkowym pomieszczeniem lub przejściowym korytarzem. Tego rodzaju stróżówki są najlepszą propozycją do zabezpieczania fabryk, firm, biur, szpitali czy zamkniętych osiedli.

stróżówki
portiernie stróżówki

Wysokiej jakości stróżówka – całoroczna propozycja

Jako doświadczony producent stróżówek dobrze wiemy, czego szukają nasi klienci: zależy im na wysokiej jakości i atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie łączymy te wymagania i proponujemy naszym klientom wysokiej jakości stróżówki wykonane z najlepszych materiałów. Szybki montaż pozwala oraz duża mobilność sprawiają, że modułowe stróżówki będą doskonałym wyborem jako wyposażenie placu budowy oraz innych inwestycji.

Dobry producent stróżówek oferuje nie tylko podstawowe modele, ale również szereg udogodnień wprowadzanych na życzenie klienta. W naszym asortymencie znajdziesz uniwersalne obiekty, jednak realizujemy także indywidualne projekty. Jeśli szukasz firmy, która zajmie się stworzeniem projektu idealnie dobranego do Twoich potrzeb – zapraszamy do kontaktu.

Stosujemy nowoczesne technologie i wykonujemy stróżówki z płyt warstwowych: dzięki temu są one doskonale izolowane przed zimnem oraz wilgocią i mogą pełnić swoją rolę również podczas zimowych miesięcy. Zadbaj o komfort pracy ochrony lub recepcji i postaw na niezawodne stróżówki.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas lub  zadzwoń!

602 507 600

602 216 882

Biuro: 61 29 70 499

prontoliczak@wp.pl

ul. Polna 36

64-600 Oborniki