602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Portiernie kontenerowe

pawilony i kioski baner

O tym, jak ważny jest monitoring oraz ochrona osiedla mieszkaniowego, fabryki czy biurowca nie trzeba nikogo przekonywać; obecnie możemy skorzystać z wielu możliwości odnośnie zabezpieczania terenu. Nic nie zastąpi jednak tradycyjnej stróżówki, w której będzie znajdował się stróż lub pracownik ochrony. Portiernie i stróżówki na stałe wpisały się już w krajobraz większości lokalizacji. Warto zadbać o to, by były to obiekty bezpieczne oraz komfortowe; szczególnie polecane są pod tym względem portiernie kontenerowe.

Portiernie kontenerowe – jakie są zalety tego rozwiązania?

Przede wszystkim decydując się na portiernie kontenerowe masz pewność, że pracownik znajdujący się wewnątrz ma zapewnione najlepsze warunki pracy. Niewielka stróżówka nie jest zbyt wygodna; zimą obiekt trudno ogrzać, latem z kolei bardzo szybko się nagrzewa. Portiernie kontenerowe stanowią rozwiązanie tego rodzaju problemów: są dobrze izolowane oraz zabezpieczone przed zimnem i wilgocią, zaś zastosowanie płyt warstwowych pozwala na efektywne przepuszczanie powietrza.

Jeśli chodzi o nowoczesne portiernie, stróżówki sprzed kilkunastu lat w żaden sposób nie mogą się z nimi równać. Obecnie portiernie nie są już niewielkimi budkami z blachy: dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii masz możliwość zorganizowania wygodnego i zarazem bezpiecznego miejsca pracy o dużej funkcjonalności. Przyłącze elektryczne oraz szereg udogodnień ułatwią pracę ochroniarzom lub portierom oraz stróżom nocnym.

Nawet najprostsze modele stróżówek wyposażone zostały w specjalnie zaprojektowane okna oraz dodatkowe przeszklenia, dzięki którym możliwa jest dokładniejsza obserwacja otoczenia. Ponadto możesz zdecydować się na większy obiekt, w obrębie którego możliwe jest wydzielenie dodatkowego pomieszczenia sanitarnego.

portiernie kontenerowe
kontener dla stróża

Na co zwrócić uwagę przy wyborze portierni?

Jeśli zależy Ci na nowoczesnych i niezawodnych rozwiązaniach, wybierz portiernie kontenerowe. To propozycja, która doskonale sprawdzi się zarówno na dużych osiedlach, jak i w przypadku ogrodzonego terenu siedziby firmy. Nowoczesne portiernie są doskonale zabezpieczone przed zimnem oraz wilgocią, więc mogą być wykorzystywane jako obiekty całoroczne.

Kluczową kwestią w przypadku portierni oraz stróżówek jest jakość wykonania i wykończenia. Tylko produkty renomowanych firm będą spełniały swoją funkcję dłużej niż przez jeden sezon. Na tle konkurencji wyróżniamy się nie tylko wysoką jakością, ale również atrakcyjnymi cenami, dzięki czemu nasze produkty są jednymi z najczęściej wybieranych zarówno przed dużych, jak i mniejszych przedsiębiorców.

Warto zwrócić uwagę nie tylko na solidność wykonania, ale również bezpieczeństwo pracowników. Dostępne w naszej ofercie portiernie spełniają wszystkie normy BHP. Dodatkowo wzmocniona konstrukcja oraz specjalnie zaprojektowana podłoga umożliwiają bezpieczną intensywną codzienną eksploatację.

Portiernia lub stróżówka często uznawane są za wizytówkę firmy: to pierwszy obiekt, przy którym zatrzymują się klienci oraz kontrahenci. Warto wybrać rozwiązanie, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Dostępne w naszej ofercie portiernie łączą w sobie bezpieczeństwo oraz designerski wygląd.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas lub  zadzwoń!

602 507 600

602 216 882

Biuro: 61 29 70 499

prontoliczak@wp.pl

ul. Polna 36

64-600 Oborniki