602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Kioski handlowe

producent kiosków i kontenerów sklepowych

Kioski handlowe przeżywają prawdziwe odrodzenie; częściowo wyparte przez zakupy w salonikach prasowych lub supermarketach, okazały się jednak niezastąpione. W końcu nie ma lepszego rozwiązania, jeśli chcesz szybko kupić bilet na autobus, gazetę czy butelkę wody mineralnej. Jeśli zastanawiasz się nad postawieniem własnego kiosku pamiętaj, że kioski przenośne nie wymagają dużego nakładu finansowego oraz spełniania formalności.

Kiosk handlowy – dlaczego warto?

Niewielki kiosk handlowy świetnie sprawdzi się przede wszystkim w pobliżu większych przystanków autobusowych. W wielu miastach nie wprowadzono jeszcze biletomatów, a zakup biletu w pojeździe może być utrudniony. Ponadto kiosk handlowy przyciąga uwagę pasażerów oczekujących na tramwaj lub autobus; to także miejsce, w którym można zakupić czasopisma na dalszą podróż, papierosy, słodycze czy drobne zabawki dla dzieci.

Co ważne, decydując się na kiosk przenośny nie musisz przejmować się koniecznością załatwiania szeregu formalności; nie ponosisz także kosztu budowy nowego pomieszczenia. Kioski przenośne można ustawić niemal natychmiast, a ich niewielkie gabaryty pozwalają na szybką dostawę kiosku w wybrane miejsce.

kontener sklepowy
kontenery handlowe

Kioski przenośne – wygoda i bezpieczeństwo

Dlaczego warto zainwestować w nowoczesny kiosk przenośny? Choć w Internecie znaleźć można wiele ogłoszeń z używanymi kioskami czy kontenerami, postaw na nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu masz pewność, że Twój kiosk będzie kompleksowo wyposażony oraz umożliwi wygodną i bezpieczną pracę.

Nowoczesne kioski i kontenery handlowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu mogą być eksploatowane również podczas zimy. Przyłącze elektryczne oraz klimatyzacja to tylko niektóre z udogodnień, jakie można zamontować bez problemu w kiosku handlowym. Nowoczesne kioski są również odpowiednio zabezpieczone poprzez zamontowanie wzmacnianych zewnętrznych rolet antywłamaniowych.

kioski handlowe
kontenery sklepowe

Na co zwrócić uwagę wybierając kontener sklepowy?

Jeśli chodzi o kontenery handlowe i kioski, ważną kwestią jest bezpieczeństwo – zarówno podczas użytkowania, jak i w momencie zakończenia pracy. Kontener sklepowy lub kiosk powinny być zabezpieczone przez możliwością włamania, co wiązałoby się z dużymi stratami. Inwestycja w rolety to absolutne minimum; należy zwrócić uwagę także na jakość samej konstrukcji. Odpowiednio wzmocnione za po mocą stalowych elementów oraz płyt warstwowych kioski są nie tylko bezpieczne, ale również odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Nowoczesne kioski oraz kontenery wyróżnia także design: przeszklona powierzchnia umożliwia stworzenie atrakcyjnej wystawy oraz ekspozycję asortymentu. Choć kioski charakteryzują się niewielką powierzchnią, to jednak muszą spełniać szereg norm odnośnie warunków pracy – w naszej ofercie znajdziesz kioski i kontenery o odpowiednich wymiarach. Możesz również postawić na większe powierzchnie, w których bez problemu możliwe będzie wydzielenie dodatkowego pomieszczenia.

Niewielkie obiekty handlowe dzięki swojej mobilności są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorców. Nie wymagają pozwoleń na budowę, inwestowania w materiały budowlane oraz ekipę; są także niemal natychmiast gotowe do użytku. Bez problemu możesz również przenieść je w inne miejsce, dlatego polecane są szczególnie dla właścicieli nowych firm oraz osób poszukujących najlepszego rozwiązania w dobrej cenie. Taki kontener sklepowy może być bowiem dowolnie przestawiany nie tylko w obrębie jednej hali.

Najlepsze kontenery handlowe i kioski – wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Wybierając kontenery oraz kioski z naszej oferty zyskujesz pewność, że sięgasz po najlepsze dostępne na rynku rozwiązania. Jako renomowany producent kiosków handlowych stosujemy nowoczesne technologie i sięgamy po najlepsze materiały, co sprawia, że produkty dostępne w naszym asortymencie charakteryzuje wyjątkowa jakość.

Doświadczony producent kiosków wie doskonale, jak często standardowe propozycje nie spełniają wszystkich oczekiwań klientów. Mając taką wiedzę możemy jeszcze lepiej dostosować nasz asortyment do potrzeb zainteresowanych przedsiębiorców; wprowadziliśmy możliwość tworzenia indywidualnych projektów na zamówienie. W ten sposób możesz bez problemu zamówić idealny kiosk lub kontener handlowy z wybranym dodatkowym wyposażeniem.

czerwony kiosk przenośny
zielony kontener handlowy

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas lub  zadzwoń!

602 507 600

602 216 882

Biuro: 61 29 70 499

prontoliczak@wp.pl

ul. Polna 36

64-600 Oborniki