602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Pawilony gastronomiczne

pawilony i kioski baner

Planujesz otworzyć własną restaurację? To poważny krok, do którego należy dobrze się przygotować. Jedną z najważniejszych kwestii jest znalezienie odpowiedniego lokalu. Jeśli w okolicy nie możesz znaleźć żadnej ciekawej propozycji bądź żaden z lokali nie spełnia Twoich wymagań, poszukaj interesującej alternatywy.

Pawilon gastronomiczny – ciekawy pomysł na restaurację

Nowoczesny pawilon gastronomiczny w żaden sposób nie ustępuje lokalom umiejscowionym w budynkach. Tego rodzaju obiekty powstają na całym świecie i cieszą się coraz większą popularnością. Powodem jest stosunkowo niski koszt montażu oraz szybka realizacja. Nie musisz denerwować się koniecznością załatwiania szeregu pozwoleń budowlanych – aby ustawiać pawilony gastronomiczne nie jest wymagane specjalne pozwolenie.

Masz już wizję swojej restauracji, baru lub kawiarni? Realizacja może pochłonąć sporo pieniędzy – aby obniżyć koszty, wybierz pawilon gastronomiczny zamiast budowy nowego lokalu. Jego cena jest znacząco niższa, a jednocześnie ciekawy wygląd obiektu będzie dodatkowo przyciągał klientów.

Modułowe pawilony pozwalają na niemal dowolną aranżację; możesz dowolnie powiększyć lokal, jeśli zajdzie taka potrzeba. Odpowiednie wyposażenie pozwala nie tylko na stworzenie wygodnego miejsca dla klientów, ale również komfortowego stanowiska pracy dla obsługi. Przeszklenia czy nowoczesne elementy wykończeniowe sprawiają, że pawilony na stałe wpisały się w wygląd przestrzeni miejskiej.

pawilony gastronomiczne
pawilony i kontenery

Pawilony gastronomiczne – nowoczesne i innowacyjne rozwiązania

Modułowe pawilony wyróżnia spośród obiektów gastronomicznych fakt, iż mogą być dowolnie przenoszone; dzięki temu doskonale sprawdzają się jako obiekty sezonowe. Inwestycja w wygodne i łatwe w montażu pawilony szybko się zwróci – niezależnie od tego, czy planujesz zorganizować w ich wnętrzu kawiarnię, lodziarnię czy niewielkie bistro.

Kompletne wyposażenie pawilonu gastronomicznego sprawia, że nie musisz martwić się o przyłącza i instalacje. Lokal jest niemal gotowy do użytkowania; w zależności od własnych potrzeb możesz zaaranżować przestrzeń we wnętrzu. Duże przeszklone fragmenty ścian świetnie sprawdzą się zarówno jako źródło światła, jak i dodatkowa zewnętrzna powierzchnia reklamowa.

Bogata oferta i atrakcyjna cena wysokiej jakości pawilonów

Jaki pawilon gastronomiczny wybrać? Kieruj się przede wszystkim jakością, ponieważ dzięki temu zyskujesz pewność, że pawilon posłuży przez długie lata jako siedziba restauracji. Wykończenie stanowiące zabezpieczenie przed korozją oraz specjalnie zaprojektowane ściany wykonane z płyty warstwowej umożliwiają eksploatację obiektu również podczas zimowych miesięcy.

Dostępne w naszej ofercie pawilony gastronomiczne wyróżniają się spośród propozycji dostępnych na rynku zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy szereg propozycji oraz umożliwiamy zamówienie pawilonu zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. W ten sposób możesz dopasować pawilon do wszystkich swoich oczekiwań i bez bez problemu stworzysz swoją wymarzoną restaurację.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas lub  zadzwoń!

602 507 600

602 216 882

Biuro: 61 29 70 499

prontoliczak@wp.pl

ul. Polna 36

64-600 Oborniki