602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

LEASING KONTENERÓW

Planujesz rozwój własnego biznesu? Szukasz atrakcyjnych cenowo rozwiązań? Nie chcesz rzucać się na głęboką wodę i inwestować dużych środków? Postaw na leasing – rozwiązanie, które przyniesie Ci wiele korzyści!

Zalety leasingowej sprzedaży kontenerów

O zaletach obiektów z płyt warstwowych mówić można naprawdę długo. Pawilony i kontenery są coraz częściej alternatywą dla budowanych lub wynajmowanych lokali. Możesz wykorzystać je jako przestrzeń magazynową lub biurową bądź punkt gastronomiczny.

Jeśli nie masz możliwości dokonania zakupu kontenera, możesz zdecydować się na umowę leasingową. To forma finansowana dedykowana przede wszystkim podmiotom gospodarczym. W ten sposób zyskasz funkcjonalny kontener lub pawilon na preferencyjnych warunkach.

Na czym polega leasing kontenerów i pawilonów?

Rozpoczynając proces leasingowy klient podpisuje umowę, na mocy której nabywa kontener lub pawilon w zamian za ustalone raty leasingowe. Na raty składają się raty kapitałowe oraz raty odsetkowe z tytułu finansowania. W ramach umowy ustala się okres leasingu, wysokość opłaty oraz rodzaj obiektu. Każdą umowę sporządzamy w oparciu o indywidualne preferencje i możliwości naszych klientów. Podpisaliśmy także umowę z Europejskim Funduszem Leasingowym.

Jesteśmy otwarci na propozycje klientów odnośnie umów leasingowych. Duże doświadczenie w zakresie współpracy z firmami leasingowymi sprawia, że oferujemy naszym klientom preferencyjne warunki. Zapraszamy do kontaktu również firmy leasingowe zainteresowane dłuższą współpracą.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas lub  zadzwoń!

602 507 600

602 216 882

Biuro: 61 29 70 499

prontoliczak@wp.pl

ul. Polna 36

64-600 Oborniki