602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Kontener gastronomiczny

producent kontenerów gastronomicznych

Planujesz rozpocząć przygodę z prowadzeniem własnego lokalu? Szukasz sposobu na obniżenie kosztów w gastronomii? A może masz problem ze znalezieniem idealnego miejsca w wybranej przez siebie lokalizacji? Warto zapoznać się z możliwościami, jakie niosą ze sobą kontenery gastronomiczne – alternatywa dla wynajmowanych lokali.

Kontenery gastronomiczne – propozycja dla nowoczesnej gastronomii

Właściciele nowoczesnych lokali muszą mierzyć się z wieloma wyzwaniami. Klienci cenią nie tylko smak, ale również jakość podania, wystrój lokalu i bogatą ofertę. Dodatkowo liczą na niskie ceny, co w przypadku restauracji znajdującej się w centrum miasta może być wręcz niemożliwe. Kontener gastronomiczny może być rozwiązaniem przynajmniej części problemów związanych z prowadzeniem własnego biznesu gastronomicznego.

Kontenery gastronomiczne to propozycja przede wszystkim dla początkujących przedsiębiorców. Wysoki czynsz w lokalach znajdujących się w atrakcyjnych lokalizacjach sprawia, że część osób rezygnuje z najlepszych adresów. Tymczasem niewielkie bistro bez problemu może znajdować się w kontenerze gastronomicznym, którego wnętrze można aranżować niemal dowolnie. W tego rodzaju obiektach powstają zatem bary, punkty gastronomiczne, stołówki czy lodziarnie.

Kontenery gastronomiczne cieszą się także coraz większą popularnością również wśród znanych restauratorów. Powód jest prosty: jeśli planujesz otwarcie filii restauracji czy kolejnego obiektu gastronomicznego, szereg formalności związanych z budową oraz załatwianiem pozwoleń może skutecznie zniechęcać. Tymczasem kontenery są gotowe niemal od razu, a ich montaż nie zajmuje wiele czasu. Dzięki zastosowaniu wszystkich udogodnień nowoczesny kontener gastronomiczny może z powodzeniem zastępować lokal gastronomiczny znajdujący się w budynku.

kontenery gastronomiczne
kontenery wolnostojące

Renomowany producent kontenerów gastronomicznych – gwarancja jakości

Aby kontenery spełniały wszystkie swoje funkcje, powinny być przede wszystkim wykonane z najlepszych materiałów. Tylko kontenery z płyt warstwowych będą zapewniały odpowiednią izolację przed zimnem: jeśli interesuje Cię prowadzenie baru lub restauracji przez cały rok, zwróć na to uwagę.

Planujesz otwarcie nowoczesnego bistro o ciekawym designie? W takim lokalu duże znaczenie ma nie tylko menu, ale również wystrój. Nowoczesne kontenery umożliwiają zaaranżowanie przestrzeni w wybrany przez Ciebie sposób. Jako doświadczony producent kontenerów gastronomicznych przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną ofertę uwzględniającą indywidualne preferencje.

Wiemy również, jak duże znaczenie ma w tym przypadku czas, dlatego oferujemy kontenery umożliwiające szybki i bezproblemowy montaż. Nie musisz starać się o specjalne pozwolenia na budowę oraz martwić się powolnymi postępami na placu budowy.

biały kontener gastronomiczny
producent kontenerów gastronomicznych

Oferujemy szereg propozycji z zakresu kontenerów gastronomicznych

Zastanawiasz się, jaki kontener wybrać? W naszej ofercie znajdziesz wiele interesujących propozycji. Począwszy od standardowych kontenerów poprzez projekty wykonywane na zamówienie – to od Ciebie zależy, jaki wariant wybierzesz. Wszystkie kontenery zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu stanowią świetną inwestycję.

Na życzenie naszych klientów przygotowujemy projekty kontenerów z dodatkowym wyposażeniem. Oprócz standardu, jakim jest przyłącze kanalizacyjne i elektryczne proponujemy także montaż klimatyzacji czy dodatkowych ścian działowych. Wszystko to sprawia, że kontenery spełniają niezbędne wymogi sanitarno – epidemologiczne.

Jeśli przed otworzeniem własnego biznesu powstrzymują Cię przede wszystkim koszty związane z lokalem, zastanów się nad alternatywnym rozwiązaniem. Kontener powstanie szybko i bezproblemowo w wyznaczonym przez Ciebie miejscu – jest także niemal od razu gotowy do użytkowania.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas lub  zadzwoń!

602 507 600

602 216 882

Biuro: 61 29 70 499

prontoliczak@wp.pl

ul. Polna 36

64-600 Oborniki