602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Kontenery biurowe

pawilony i kioski baner

Szukasz tymczasowej siedziby firmy? Zależy Ci na czasie i poszukujesz biura bez konieczności stawiania nowego budynku? A może planujesz inwestycję w miejscu, w którym nie znajdziesz lokalu do wynajęcia? Rozwiązaniem Twoich problemów może być kontener biurowy – tańsza i wygodniejsza alternatywa.

Kontenery biurowe – cena i zalety

Nowoczesne kontenery biurowe to obiekty o szerokim zastosowaniu; często wykorzystuje się jako doraźną przestrzeń biurową w pobliżu placu budowy, ale nie tylko. Jeśli nie masz możliwości zorganizowania biura w budynku lub koszt postawienia nowej siedziby firmy jest dla Ciebie zbyt wysoki, kontener biurowy to doskonałe rozwiązanie.

Kluczową kwestią jest przede wszystkim cena kontenera biurowego; koszt zakupu jest o wiele niższy od kosztu wybudowania budynku na siedzibę firmy. Kontenery biurowe cieszą się dużą popularnością nie tylko w przypadku nowych przedsiębiorstw. Wszędzie tam, gdzie niemożliwe będzie wybudowanie nowego budynku lub wynajęcie przestrzeni biurowej – kontener będzie najlepszą alternatywą.

Kontenery cieszą się także dużą popularnością ze względu na ich mobilność. Są wykonane według specjalnych projektów, dzięki czemu nie wymagają ingerencji w teren działki. Wystarczy ustawić kontener w wybranym miejscu i zadbać o przyłącza; nie musisz załatwiać specjalnych pozwoleń budowlanych oraz wylewać fundamentów. Kontener zostanie dostarczony na miejsce i nie będzie wymagał żadnych dodatkowych prac budowlanych.

kontenery biurowe
kontenery biurowe na sprzedaż

Kiedy warto zainwestować w kontener biurowy?

Zastanawiasz się, czy kontenery biurowe na sprzedaż to rozwiązanie dla Twojej firmy? Przede wszystkim wybierz to rozwiązanie, jeśli potrzebujesz przestrzeni biurowej lub socjalnej dla pracowników w miejscu, gdzie nie ma możliwości wynajęcia lokalu. Place budowy, magazyny, prace w terenie… Jeśli chcesz, by biuro znajdowało się w pobliżu pracowników, modułowe kontenery to najlepszy wybór.

Co ważne, tego rodzaju inwestycja pozwala na stworzenie mobilnego biura: po zakończeniu pracy w jednym miejscu możesz bez problemu zorganizować przewóz kontenera w pobliże kolejnego placu budowy. Kontenery polecane są również dla nowych firm, które nie dysponują jeszcze dużymi zyskami, a jednocześnie potrzebują lokalu – cennik jest pod tym względem o wiele korzystniejszy. Jeśli zależy Ci na tańszej alternatywie i nie chcesz budować nowego biura, zapoznaj się z ofertą wynajmu lub zakupu kontenera biurowego.

kontener biurowy na sprzedaż
producent kontenerów

Kontenery biurowe: na co należy zwrócić uwagę?

Jeśli rozważasz zakup kontenera biurowego, zapoznaj się z propozycjami dostępnymi na rynku. Nowoczesne kontenery biurowe to przede wszystkim trwałe, całoroczne rozwiązania. Nie ma sensu inwestowanie w nieocieplane kontenery wykonane z niskiej jakości materiałów – w takim wypadku dodatkowym kosztem będzie konieczność zamontowania dodatkowej izolacji lub ocieplenia. Sięgając po kontenery wykonane z nowoczesnych materiałów masz pewność, że sprawdzą się one idealnie również podczas chłodniejszych miesięcy.

Jeśli chodzi o jakość, Oborniki wyróżniają się na tle innych producentów kontenerów biurowych, sanitarnych czy magazynowych. Wysokiej jakości materiały, nowoczesne technologie, sprawdzone rozwiązania – wszystko to sprawia, że grono zadowolonych klientów stale się powiększa. Dołącz do nich, jeśli cenisz sobie najlepsze rozwiązania. Dobry producent kontenerów biurowych umożliwia również realizację indywidualnych projektów, co dla wielu klientów jest często czynnikiem ważniejszym od ceny.

Sprawdzony producent kontenerów biurowych – postaw na jakość

Szukasz nowoczesnych i niezawodnych kontenerów biurowych? Jako doświadczeni producenci kontenerów biurowych mamy dla Ciebie szereg propozycji. Wśród nich znajdują się zarówno kontenery biurowe, jak i kioski czy pawilony handlowe.

Przywiązujemy wielką wagę do bezpieczeństwa, dlatego nasze kontenery spełniają wszystkie normy; bez problemu możesz wykorzystać je jako pomieszczenia biurowe. Pod tym względem Oborniki koło Poznania będą najlepszym wyborem: zapoznaj się z naszym asortymentem, jeśli cenisz sobie wysoką jakość oraz szukasz propozycji w korzystnej cenie.

biały kontener
kontenery biurowe poznań

PRZYKŁADOWA BUDOWA KONTENERA BIUROWEGO

Poniżej przedstawiamy budowę kontenera o wymiarach zewnętrznych ścian 6,0m x 3,0m i ustawowej wysokości wewnętrznej 2,5m

 

PODŁOGA KONTENERA

1. Konstrukcja podłogi jest wykonana z profili stalowych 100mm x 50mm o grubości 3mm. Konstrukcja podłogi jest zabezpieczona 1 warstwą farby antykorozyjnej oraz 3 warstwami farby nawierzchniowej w kolorze grafitowym.Dodatkowo wnęki profili stalowych są wypełnione wełną mineralną.

2. Na wnęki pomiędzy profilami są zamontowane płyty warstwowe poliuretanowe gr.100mm, które są doszczelnione pianką poliuretanową.

3. Na górnej warstwie podłogi z profili stalowych i płyt warstwowych jest zamontowana płyta MFP gr.18mm Do płyty MFP jest przyklejona wykładzina obiektową PCV firmy Tarkett, która jest również wywijana na boki – jak w szpitalach – zgodnie z wymogami Sanepidu – jest to bardzo ważna sprawa przy obiektach przeznaczonych do gastronomii.

KONSTRUKCJA KONTENERA

4. Konstrukcję kontenera stanowią 4 słupy główne wykonane z profili stalowych 80mm x 80mm o grubości 3mm,3 słupy dodatkowe są wykonane z profili stalowych 50mm x 50mm o grubości 3mm.Belki główne 4szt. są wykonane z profili stalowych 100mm x 50mm o grubości 3mm.Słupy są połączone z podłogą za pomocą spawów.Dodatkowo za pomocą spawów przy ścianie tylnej podłoga jest połączona z belką tylną 1 słupem wzmacniającym 50mm x 50mm o grubości 3mm.Słupy z belkami są połączone za pomocą spawów.

Dodatkowo pomiędzy belka tylną a belką przednią jest zamontowana za pomocą spawów belka dodatkowa wzmacniająca 50mm x 50mm o grubości 3mm. Również za pomocą spawów przy drzwiach wejściowych podłoga jest połączona z belką przednią dwoma dodatkowymi słupami wzmacniającymi 50mm x 50mm o grubości 3mm. Konstrukcja jest zabezpieczona 1 warstwą farby antykorozyjnej oraz 3 warstwami farby nawierzchniowej w kolorze białym.

ŚCIANY I DACH KONTENERA

Ściany są wykonane z płyt warstwowych o grubości min.120mm z rdzeniem poliuretanowym. Wypełnieniem płyt może być również styropian lub wełna mineralna.Kolor zewnętrzny ścian to srebrny RAL 9006,a wewnętrzny to kolor biały RAL 9010.Kolorystyka płyt jest do uzgodnienia.

Ściany są zamonowane do podłogi i konstrukcji stalowej za pomocą wkrętów stalowych i nitów zrywalnych.

Dach jednospadowy jest wykonany z płyt warstwowych o grubości min.120mm z rdzeniem poliuretanowym.Wypełnieniem płyt może być również styropian lub wełna mineralna.

Obróbki blacharskie maskujące zewnętrzne i wewnętrzne są wykonane z blachy stalowej gr.0,50mm ocynkowanej i pomalowanej na kolor srebrny RAL 9006.Do ścian i dachu są one zamontowane na nity zrywalne i wkręty samowiercące.

RYNNA Z RURĄ SPUSTOWĄ

Przy połączeniu dachu ze ścianą tylna jest zamontowana rynna o średnicy 80mm z rurą spustową.Rynny i rura spustowa są wykonane z tworzywa PCV w kolorze szarym.

DRZWI I OKNA W KONTENERZE

Drzwi wejściowe jednoskrzydłowe są wykonane z aluminium ciepłego gr.70mm,otwierane na zewnątrz,są w całości przeszklone szybą obustronnie bezpieczną 33.1/16/33.1.

Wymiar – w świetle – tych drzwi jednoskrzydłowych to 900mm szer.x 2000mm wys. Drzwi są wyposażone w samozamykacz. Kolor zewnętrzny drzwi to antracyt RAL 7016, a wewnętrzny to kolor biały RAL 9016.Kolorystyka drzwi jest do uzgodnienia.

Przeszklenie w drzwiach jest wykonane z materiału zapewniającego bezpieczeństwo użytkowników w przypadku stłuczenia,w naszym przypadku jest to szyba obustronnie bezpieczna,może być to również szyba hartowana.

Okna są wykonane z profili PVC o grubości 70mm.Okna są zamontowane bezpośrednio do drzwi,dlatego pomiędzy nimi jest zamontowana taśma rozprężna uszczelniająca. Kolor zewnętrzny okien to antracyt RAL 7016,a wewnętrzny to kolor biały RAL 9016. W przypadku okien kolor jest również do uzgodnienia.

ELEMENTY DEKORACYJNE I ATTYKA

Jako elementy dekoracyjne do ścian zostały zamontowane kasetony elewacyjne stalowe w kolorze antracyt RAL 7016 oraz w kolorze srebrnym RAL 9006. Attyka jest wykonana z kasetonów elewacyjnych stalowych w kolorze antracyt RAL 7016.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas lub  zadzwoń!

602 507 600

602 216 882

Biuro: 61 29 70 499

prontoliczak@wp.pl

ul. Polna 36

64-600 Oborniki