602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Kontenery techniczne

pawilony i kioski baner

W obecnych czasach odpowiednie zabezpieczenie sprzętu lub towaru to wyzwanie dla większości przedsiębiorstw. Ogromne firmy posiadają pod tym względem niemal nieograniczone możliwości, zarówno pod względem finansowym, jak i przestrzennym. Co zrobić mogą mniejsze firmy i przedsiębiorcy, którym zależy na niskim koszcie magazynowania i jednocześnie skutecznym zabezpieczeniu towaru lub narzędzi?

Kontenery techniczne – jakość i niezawodność

Kontenery techniczne to doskonała alternatywa dla hal magazynowych. Dzięki swoim gabarytom mogą z powodzeniem pełnić rolę powierzchni do przechowywania nie tylko towaru, ale również maszyn lub narzędzi. To nieoceniona propozycja dla wszystkich firm poszukujących niedrogich i jednocześnie skutecznych rozwiązań.

Kontenery techniczne posiadają szereg zastosowań, ponieważ mogą być wykorzystywane zarówno jako magazyn dla towarów, jak i zabezpieczenie produktów w transporcie morskim i lądowym. Odpowiednio przystosowane kontenery służą także jako pomieszczenia socjalne lub sanitarne, a nawet… siedziba biura. Wszechstronne zastosowanie sprawia, że kontenery techniczne są doskonałą inwestycją, niezależnie od profilu Twojej firmy.

niebieski kontener techniczny
kontener techniczny na sprzedaż

W przypadku jakichkolwiek przestojów podczas pracy na budowie wskazane jest odpowiednie zabezpieczenie nie tylko drobnego sprzętu, ale również większych maszyn. Stosując w tym wypadku kontenery techniczne masz pewność, że całe wyposażenie zostanie zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz ewentualnymi kradzieżami lub uszkodzeniem. Jeśli w najbliższym czasie czeka Cię przerwanie prac na budowie z powodu zmiany pogody lub innych czynników, już teraz zadbaj o to, by skutecznie zabezpieczyć całe znajdujące się na miejscu wyposażenie.

kontenery techniczne
producent kontenerów

Sięgnij po najlepsze rozwiązania

W jakie kontenery techniczne warto zainwestować? Postaw na wysoką jakość, dzięki której zyskasz gwarancję niezawodności. Inwestycja w kontener wykonany z wysokiej jakości materiałów zwróci się bardzo szybko; dzięki tego rodzaju obiektom możesz bez problemu magazynować towary lub sprzęt, a po zakończonym użytkowaniu masz możliwość przestawienia kontenera w wybrane miejsce. Zabezpieczenie przed wilgocią poprzez zastosowanie specjalnej wersji to także dodatkowa ochrona przed korozją.

Jako renomowany producent kontenerów stawiamy na wysoką jakość oraz dokładamy wszelkich starań, by spełnić wszystkie wymagania naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się zarówno standardowe kontenery, jak i propozycje tworzone na specjalne zamówienie klientów.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas lub  zadzwoń!

602 507 600

602 216 882

Biuro: 61 29 70 499

prontoliczak@wp.pl

ul. Polna 36

64-600 Oborniki