602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Kontenery magazynowe

Twoja firma rozrasta się i poszukujesz nowej przestrzeni magazynowej? Poszukujesz prostych i pewnych rozwiązań, które nie będą wiązały się z dużymi kosztami? A może zależy Ci na czasie i potrzebna Ci alternatywa dla budowy hal magazynowych? Zapoznaj się z ofertą i wybierz kontener magazynowy, po który sięgają przedsiębiorcy na całym świecie!

Kontenery magazynowe – konstrukcje o wielu zastosowaniach

Jeśli chodzi o kontenery magazynowe, są idealnym wyborem dla wszystkich przedsiębiorców, którzy cenią sobie niezawodne sposoby na zabezpieczenie towaru. Kontenery magazynowe umożliwiają efektowne wykorzystanie przestrzeni i bezpieczne magazynowanie towarów. Dzięki swojej budowie pozwalają również na transport kontenerów w obrębie magazynu lub poza nim.

Jeśli Twoja firma szybko się rozrasta, a posiadane już hale magazynowe nie spełniają wszystkich Twoich oczekiwań, możesz wykorzystać przestrzeń siedziby i ustawić specjalnie zaprojektowane kontenery magazynowe. To alternatywa dla budowy drogiej hali, która wiąże się nie tylko z inwestycją w materiały budowlane, ale również wymaga szeregu pozwoleń budowlanych. Kontener magazynowy to prosty sposób na szybkie zorganizowanie dodatkowej przestrzeni magazynowej.

kontener magazynowy
kontenery magazynowe

Kontenery mogą być wykorzystywane nie tylko jako przestrzeń magazynowa, ale również podczas transportu drogą morską oraz lądową. Wybierając kontenery wyposażone w szereg elementów mocujących masz możliwość wykorzystania kontenera nie tylko do magazynowania.

Za pomocą specjalnie zaprojektowanych kontenerów zabezpieczysz nie tylko towar przygotowywany do dalszej wysyłki; coraz częściej po tego rodzaju obiekty sięgają również przedsiębiorstwa budowlane. Kontenery idealnie nadają się jako zabezpieczenie maszyn oraz narzędzi przed kradzieżą, deszczem lub zniszczeniami.

Zalety kontenerów magazynowych

Kontener magazynowy to wygodna przestrzeń do magazynowania, zabezpieczona przed działaniem czynników atmosferycznych. Cały towar jest dzięki temu chroniony przed wilgocią czy mrozem. Dzięki temu bez problemu możesz magazynować delikatniejsze przedmioty poza budynkiem magazynu.

Kontenery magazynowe są również wyjątkowo funkcjonalne, ponieważ pozwalają na wykorzystywanie przy ładunku oraz rozładunku wózków widłowych. W środku bez problemu zamontować można dodatkowe ścianki działowe oraz półki bądź wyposażyć kontener w instalację elektryczną.

Na co zwrócić uwagę, wybierając kontener magazynowy?

Przede wszystkim postaw na wysoką jakość: tylko wtedy kontener będzie stanowił odpowiednie zabezpieczenie przed wilgocią czy mrozem. Dobry kontener powinien być również zabezpieczony przed korozją oraz szczelny, więc zwróć uwagę na materiały wykorzystane do budowy i wykończenia kontenera.

Nowoczesne kontenery pozwalają na efektywniejsze wykorzystanie przestrzeni; jeśli nie posiadasz dużego placu w pobliżu siedziby swojej firmy, możesz ustawić je tuż obok siebie lub umieścić jeden kontener na drugim. Mobilność tego rozwiązania umożliwia z kolei przestawienie kontenerów w dowolnym momencie.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas lub  zadzwoń!

602 507 600

602 216 882

Biuro: 61 29 70 499

prontoliczak@wp.pl

ul. Polna 36

64-600 Oborniki