602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Kontenery biurowe stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem: wiele firm wybiera alternatywę dla budowy siedziby przedsiębiorstwa – stawianie budynku od podstaw wymaga dużych nakładów finansowych oraz wydłuża czas oczekiwania. Tymczasem nowoczesne gotowe pawilony handlowe i biurowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez cały rok.

Kontenery biurowe – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, czy kontenery biurowe to rozwiązanie dla Twojej firmy? Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości i funkcjonalności w atrakcyjnej cenie oraz szukasz alternatywy dla wynajmu lokalu, kontener biurowy to zdecydowanie strzał w dziesiątkę!

Gotowe pawilony handlowe mają wszechstronne zastosowanie – doskonale sprawdzą się jako sklepy, punkty usługowe lub biura. Są w pełni mobilne, dzięki czemu mogą być przenoszone w inne miejsce – z tego względu chętnie wykorzystywane są jako obiekty sezonowe. Jednocześnie w niczym nie ustępują lokalom w budynkach – możesz zaaranżować ich wnętrze w niemal dowolny sposób, dzięki czemu będzie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Całoroczne kontenery biurowe – alternatywa dla lokalu

Obawiasz się, że kontener biurowy nie sprawdzi się jako rozwiązanie całoroczne? Niesłusznie – połączenie nowoczesnych technologii i materiałów sprawia, że kontenery biurowe z powodzeniem mogą być wykorzystywane nie tylko latem, ale również przez cały rok. Z tego powodu są tak chętnie wybierane na przykład jako obiekty biurowe w branży budowlanej: bez problemu możesz ustawić je w pobliżu placu budowy i zaaranżować w nich biuro lub pomieszczenie socjalne dla pracowników.

Zależy Ci na czasie? By postawić kontener biurowy do 35 mkw, nie potrzebujesz zezwolenia. Dzięki temu, że kontenery nie potrzebują fundamentów, cały proces ich stawiania przebiega szybko i bezproblemowo – z tego powodu kontenery często wykorzystuje się jako tymczasową siedzibę firmy. Postawienie kontenera biurowego zajmie o wiele mniej czasu od budowy siedziby firmy, dlatego jeśli chcesz jak najszybciej rozpocząć pracę nowego biura, zainwestuj w wyposażony kontener biurowy.

Jak zaaranżować przestrzeń w kontenerze lub pawilonie?

Kontenery biurowe na sprzedaż dostępne są w wielu wariantach: możesz zdecydować się na obiekt z dodatkową częścią socjalną oraz toaletą, dzięki czemu kontener zmienia się w wygodne, funkcjonalne biuro. W przypadku najmu lokalu często dochodzi do sytuacji, w której właściciel powierzchni biurowej nie zgadza się na wprowadzanie zmian; jeśli potrzebujesz biura idealnie dopasowanego do własnych potrzeb, wybierz alternatywę – kontener biurowy.

Warto pamiętać, że zarówno kontener biurowy, jak i pawilon handlowy to wizytówka firmy, która powinna przyciągać uwagę klientów. Z tego powodu zadbaj nie tylko o aranżację wnętrza, ale również elewację. Producent pawilonów handlowych zaproponuje Ci wybór kolorystyki i rozmieszczenia okien lub przeszkleń, a dodatkowe wykończenie fasady wyróżni Twój pawilon na tle konkurencji. Ile kosztuje pawilon handlowy? Cena zależna jest między innymi od wielkości obiektu, ale również wykończenia oraz zastosowanych rozwiązań. Jeśli interesuje Cię profesjonalny kontener biurowy lub pawilon handlowy, skontaktuj się z producentem, który zaproponuje najlepsze rozwiązanie oraz przeprowadzi wycenę.

Pawilony handlowe – uniwersalne rozwiązanie dla każdej branży

Jeśli chodzi o kontenery i pawilony, ich wszechstronne zastosowanie sprawia, że niemal każda firma może z nich korzystać. Doskonale sprawdzają się jako obiekty handlowe i punkty usługowe; dodatkowym atutem jest ich mobilność, dlatego tak chętnie wybierają je wszystkie firmy działające sezonowo. To również propozycja dla branży budowlanej – jeśli chcesz zorganizować biuro w pobliżu placu budowy, wybierz kontener biurowy. Masz świetny pomysł na biznes, jednak w wybranej lokalizacji nie ma możliwości wynajęcia lokalu? Sprawdź, czy masz możliwość podnajęcia terenu lub działki w pobliżu – jeśli tak, możesz ustawić swój własny punkt handlowy lub usługowy w nowoczesnym, mobilnym pawilonie.