602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Charakterystyczne pawilony możemy spotkać coraz częściej nie tylko w pobliżu hali rynkowej, ale również w centrum miasta czy w miejscowościach turystycznych. Ich popularność wynika z kilku czynników: są mobilne, dzięki czemu możesz zmieniać ich lokalizację, nie wymagają stawiania fundamentów, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w pełni zastępują lokal w galerii handlowej czy biurze. Szukasz siedziby dla nowej firmy? Masz ograniczony budżet i nie planujesz stawiania nowego budynku? A może zależy Ci na rozwiązaniu sezonowym? Zainwestuj w pawilony z płyty warstwowej – nowoczesne i zarazem niezawodne rozwiązanie.

Jak wygląda produkcja kontenerów?

Produkcja kontenerów opiera się o zastosowanie technologii lekkiej obudowy – dzięki temu obiekty są mobilne i zarazem trwałe. Producent kontenerów biurowych wykorzystuje płyty obornickie, zwane także warstwowymi: składają się ze styropianowego lub poliuretanowego rdzenia oraz specjalnej blachy malowanej proszkowo, którą obkłada się dwustronnie rdzeń. Dzięki temu kontenery wykonane z płyty warstwowej posiadają dobre właściwości termoizolacyjne, a zastosowanie dodatkowej warstwy izolacyjnej na podłodze umożliwia całoroczną eksploatację kontenerów biurowych.

Kontenery na sprzedaż dostępne są w wielu wariantach: możesz zdecydować się na gotowe propozycje lub stworzyć własny projekt uwzględniający wszystkie potrzeby Twojej działalności. To rozwiązanie preferowane przez firmy, którym zależy na możliwości zaaranżowania lokalu w wybrany przez siebie sposób. Możesz wybrać nie tylko aranżację wnętrza, ale również elewacji – dzięki temu Twoja firma wyróżni się na tle konkurencji.

Pawilony z płyty warstwowej – gdzie można je wykorzystać?

Niewielkie, w pełni wyposażone pawilony to doskonała propozycja dla wszystkich początkujących firm: nie musisz mieć dużego kapitału, by posiadać własny lokal usługowy, sklep lub biuro! Pawilony sprawdzą się świetnie jako niewielkie kwiaciarnie, kioski, punkty usługowe, sklepy czy wypożyczalnie, a po dostosowaniu wnętrza do wymogów sanepidu możesz wykorzystać kontener jako punkt gastronomiczny. W pawilonie może również powstać Twoje biuro lub pomieszczenie socjalne dla pracowników.

Mobilne kontenery wykorzystywane są także w branży ochroniarskiej: wewnątrz bez problemu zorganizować można pomieszczenie dla ochrony, zwłaszcza jeśli na chronionej przestrzeni nie ma żadnego budynku przystosowanego do tego celu. W zależności od wybranego rozwiązania wewnątrz możesz wydzielić dodatkowy pokój socjalny oraz toaletę, więc pawilon z płyty warstwowej stanowi odrębny obiekt.

Zalety pawilonów z płyty warstwowej

Niezależnie od tego, czy chcesz zorganizować biuro w centrum miasta, czy też ustawić wypożyczalnię kajaków nad rzeką w sezonie letnim, profesjonalne kontenery to świetny wybór. Mogą pełnić swoją funkcję przez cały rok, a w dowolnym momencie masz możliwość przestawienia ich w inną lokalizację. Odpowiednio wzmocnione systemy okienne stanowią dodatkowe zabezpieczenie, dlatego wewnątrz kontenera możesz przechowywać cenniejsze urządzenia bez ryzyka włamania.

Ważną zaletą pawilonu handlowego jest jego cena. W przypadku wynajmu lokalu musisz liczyć się z dużymi kosztami, szczególnie jeśli zdecydujesz się na atrakcyjną lokalizację. W przypadku pawilonów wydatek jest jednorazowy, a sam pawilon posłuży Ci przez długie lata; możesz zdecydować się również na zakup w leasingu – spłacasz wówczas raty leasingowe, zwykle niższe niż czynsz w lokalu czy boksie w galerii handlowej.

Pawilony handlowe i usługowe – postaw na jakość

Planujesz zakup kontenera i nie wiesz, na jakąś opcję się zdecydować? Skontaktuj się z renomowanym producentem, który pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania – dzięki temu masz pewność, że pawilon będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Do dyspozycji masz wiele rozwiązań, zarówno mniejszych, jak i większych; pawilony dostępne są także w różnych wersjach kolorystycznych. Decydując się na zakup stawiaj przede wszystkim na jakość wykonania i wykończenia.