602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Kontenery handlowe to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Choć pierwszym skojarzeniem jest zwykle niewielki kiosk z prasą, nowoczesny kontener może być wykorzystywany w wielu branżach. Jeśli zależy Ci na dużej niezależności w atrakcyjnej cenie, zdecyduj się na kontener handlowy – to rozwiązanie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Kontener handlowy – alternatywa dla lokalu

Ceny najmu lokalu potrafią osiągać wręcz niebotyczne wartości, szczególnie gdy w grę wchodzi atrakcyjna lokalizacja. To sprawia, że nie każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na najem lokalu, zwłaszcza że do czynszu należy doliczyć także dodatkowe opłaty. W wielu branżach trudno jednak prowadzić działalność bez lokalu usługowego, punktu sprzedaży czy biura; rozwiązaniem w takiej sytuacji są nowoczesne kontenery na sprzedaż.
Jeśli w wybranej przez Ciebie okolicy nie ma już wolnych lokali do wynajęcia, poszukaj alternatywy: w pobliżu możesz poszukać działki, której właściciel będzie zainteresowany wynajmem lub terenu do podnajęcia od miasta. W ten sposób nie tylko masz szansę na siedzibę w wybranej lokalizacji, ale również znaczące obniżenie kosztów. Nowoczesne kontenery i pawilony w niczym nie ustępują wynajmowanej w galeriach handlowych czy biurowcach przestrzeni.

Postaw na niezależność

Lokale usługowe i pomieszczenia biurowe na wynajem zwykle posiadają standardowe wyposażenie i aranżację, którą właściciel wynajmowanej przestrzeni niechętnie zmienia. Nawet jeśli zdecydujesz się na najem długoterminowy musisz liczyć się z tym, że nie uda Ci się wprowadzić niektórych zmian w lokalu. Dla wielu firm jest to duże ograniczenie, ponieważ ich branża wymaga zaaranżowania biura w specyficzny sposób.
Producenci kontenerów wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów i tworzą kontenery z możliwością dowolnej zmiany aranżacji wnętrza. Kontenery handlowe są także przenośne, dlatego pozwalają na bezproblemową zmianę lokalizacji. Zostały wyposażone w węzeł sanitarny, a możliwość dostosowania wnętrza do prowadzonej działalności sprawia, że cieszą się coraz większą popularnością.

Nowoczesne rozwiązania w atrakcyjnej cenie

Cena nowego kontenera handlowego lub biurowego będzie zdecydowanie niższa od kosztów wybudowania siedziby firmy; jeśli natomiast rozważasz wynajem lokalu, zwróć uwagę na wzrastający wraz z upływem czasu czynsz. Zdarza się, że początkowo korzystna oferta po pewnym czasie okazuje się niezbyt atrakcyjnym rozwiązaniem. Koszt zakupu kontenera różni się w zależności od wymiarów oraz wyposażenia.

Jaki kontener wybrać?

Renomowany producent pawilonów i kontenerów posiada w swojej ofercie wiele propozycji dla firm działających w różnych branżach. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na kontener biurowy lub magazynowy bądź specjalnie wyposażony kontener gastronomiczny. Kontenery wykorzystywane są także jako pomieszczenia dla ochrony, szczególnie jeśli ochranianym terenem jest plac budowy. Zwróć uwagę nie tylko na cenę, ale przede wszystkim jakość kontenerów.