602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Wielu początkujących przedsiębiorców boryka się z problemami związanymi z lokalem. Stawianie nowego budynku wiąże się z ogromnymi kosztami, a wynajem jest niejednokrotnie obwarowany niekorzystnymi zapisami w umowie. Z tego powodu coraz większa liczba osób decyduje się na pawilon z płyty warstwowej, który jest znacznie tańszy niż klasyczny budynek. Co więcej, ze względu na zastosowanie wysokiej klasy materiałów, pawilony można z powodzeniem wykorzystywać przez cały rok. Co warto o nich wiedzieć?

Pawilony biurowe

Pawilony idealnie sprawdzają się jako powierzchnie biurowe w praktycznie każdej branży. Ze względu na swoją konstrukcję, w żaden sposób nie ingerują w działki. Ponadto, nie ma konieczności inwestowania w betonową wylewkę. Nie potrzeba także żadnych pozwoleń budowlanych. Wystarczy znaleźć równe, suche miejsce, najlepiej w bliskiej odległości przyłączy. Pawilon z płyty warstwowej jest gotowy do użycia praktyczne zaraz po montażu. Warto wiedzieć, że pawilony można dowolnie łączyć, w przypadku kiedy powierzchnia biurowa po pewnym czasie okaże się niewystarczająca.

Pawilony z płyty warstwowej charakteryzują się długą żywotnością, dzięki czemu bezproblemowo służą przez wiele lat. Wysokiej klasy płyty skutecznie chronią przed zimnem, dzięki czemu powstałe obiekty w niczym nie odbiegają od klasycznych budynków.

Nowoczesne pawilony handlowe

Chcąc otworzyć biznes, nie zawsze trzeba inwestować duże nakłady w budowę lokalu. Producent pawilonów oferuje m.in. nowoczesne rozwiązania, dzięki którym rozpoczęcie usług handlowych jeszcze nigdy nie było tak szybkie. Pawilony handlowe mogą być dopasowane do indywidualnych wymagań i preferencji osoby zamawiającej. Co więcej, wyróżniają się atrakcyjnym designem, który z pewnością przyciągnie nowych klientów.

Zastosowanie płyt warstwowych sprawia, że pawilon jest w pełni odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ponadto, jest niezwykle lekki, dzięki czemu transport i montaż przebiegają szybko i bezproblemowo.

Obiekty gastronomiczne

Pawilon z płyty warstwowej idealnie sprawdzi się jako obiekt gastronomiczny. Atrakcyjny wygląd w połączeniu z możliwością rozbudowy sprawia, że rozwiązanie tego typu jest coraz częściej stosowane przez początkujących restauratorów, właścicieli lodziarni, kawiarni i innych obiektów gastronomicznych.

Boczne ściany pawilonu doskonale służą jako reklama. Duże powierzchnie są wręcz stworzone do umieszczania na nich bilbordów i plakatów informujących o aktualnej ofercie i promocjach.

Solidne pawilony z płyty warstwowej

Opisywane pawilony nie mają nic wspólnego z konstrukcjami starego typu, które niejednokrotnie można spotkać na targowiskach. Pawilony z płyty warstwowej charakteryzują się solidną i wytrzymałą konstrukcją, dzięki której można z nich swobodnie korzystać przez długi czas. Sztywny szkielet, w połączeniu z trwałymi materiałami, zapewniają wszechstronne wykorzystanie, a duża powierzchnia szyb gwarantuje maksymalne wykorzystanie światła dziennego.