602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Pawilony handlowe widoczne są w wielu miastach i to zarówno w małych, średnich, jak i dużych miastach, a także na wsiach. W większości przypadków pawilony są budowane z płyty warstwowej, co sprawia, że rozwiązanie to jest stosunkowo tanie, ale także wygodne dla klientów.

Pawilony z płyty warstwowej – świetne rozwiązanie biurowe

Płyta warstwowa służy do budowy różnych obiektów, czyli magazynów, hal sportowych, biurowców, a także fabryk i właśnie pawilonów handlowych, biurowych oraz kontenerów. Płyta warstwowa umożliwia szybką budowę danego obiektu, co jest sporą zaletą. Pawilony z płyty warstwowej świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku obiektów handlowych, jak i kiosków, komisów samochodowych, a także mniejszych lokali usługowych.

Pawilon zamiast wynajmowanego lokalu

Koszt wynajmu lokalu w dużym mieście lub w galerii handlowej jest zwykle ogromny, dlatego nie każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić na takie rozwiązanie. Bardzo dobrym pomysłem jest postawienie pawilonu handlowego lub biurowego. W takim wypadku zamiast comiesięcznych kosztów wystarcza jednorazowa inwestycja w zakup pawilonu oraz jego urządzenie. Producent pawilonów pomaga zwykle w wyborze odpowiedniego obiektu i w ten sposób przedsiębiorca nie musi się obawiać o podjęcie złej decyzji, dotyczącej wielkości pawilonu lub jego kształtu. Sam pawilon handlowy generuje koszty, jednak są one dużo mniejsze niż w przypadku wynajmu lokalu. W przypadku, w którym inwestycja jest planowana na długie lata, to właśnie pawilon jest korzystniejszym i wygodniejszym rozwiązaniem.

Pawilon z płyty warstwowej dla biznesu sezonowego

Pawilony świetnie sprawdzają się w przypadku biznesu sezonowego, ponieważ właściciel zarabia wtedy tylko przez kilka miesięcy w ciągu roku. Świetnym przykładem może być wynajem nart i snowboardów w górach w okresie zimowym lub też wynajem rowerów lub kajaków w okresie wiosenno- letnim. W obu przypadkach konieczne jest posiadanie odpowiedniego lokalu, a koszty wynajmu mogą być zbyt wysokie i nieopłacalne, zwłaszcza jeśli przedsiębiorca korzysta z danego miejsca tylko przez kilka miesięcy w ciągu roku. W takim przypadku pawilon handlowy może być od początku do końca dobrze przemyślanym miejscem, przystosowanym do konkretnego biznesu i do potrzeb klientów.

Dlaczego warto zdecydować się na pawilon?

Pawilony handlowe i biurowe są nowoczesnym rozwiązaniem, na które warto zdecydować się w sytuacji, gdy wynajem lub zakup lokalu w mieście jest zbyt drogi. W ten sposób można więc sporo zaoszczędzić i swój kapitał przeznaczyć na nowy pomysł biznesowy lub też na inne potrzeby. W formie pawilonów handlowych funkcjonują zwykle kioski, salony prasowe, małe sklepy, punkty gastronomiczne, a także biura. Czasami pawilon może pełnić funkcję siedziby tymczasowej, co świetnie się sprawdza w okresie przeprowadzki danego biura lub sklepu. Pawilony to świetne rozwiązanie, które dobrze się sprawdzi w wielu przypadkach, dlatego warto w nie zainwestować.