602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Wynajęcie przestrzeni na działalność gospodarczą lub budowa odpowiedniego obiektu wiąże się z dużymi kosztami. Świetnym pomysłem na biznes są budki gastronomiczne oraz budki do lodów, które są doskonałą propozycją dla osób, którym zależy na niskich kosztach działalności oraz wysokiej jakości oferowanych usług.

Czym są budki gastronomiczne?

Budki gastronomiczne to obiekty, które umożliwiają prowadzenie swojego biznesu w pobliżu miejsc, gdzie przemieszcza się wielu ludzi. Otwarcie punktu gastronomicznego do doskonały pomysł zwłaszcza w niewielkiej odległości od biurowców, uczelni oraz przystanków autobusowych. Z kolei w budki do lodów warto zainwestować w pobliżu szkół oraz przedszkoli. Konstrukcja budki gastronomicznej charakteryzuje się mobilnością i przenośną strukturą. Dzięki temu biznes można przenosić z miejsca na miejsce, kierując się potrzebami klientów. Takie obiekty warto umieścić przy trasach dojazdowych oraz w pobliżu przystanków i centrów biurowych.

Budki do lodów – biznes nie tylko sezonowy

Lody kojarzą się głównie z okresem wiosenno-letnim, jednak takie produkty można także sprzedawać w zimie, zwłaszcza jeśli jest ciepła. Budki do lodów to świetny pomysł na biznes, a dzięki mobilnej i lekkiej konstrukcji możliwe jest przeniesienie takiego obiektu. Budki do lodów mogą być wykorzystywane także w ramach biznesu sezonowego. Warto także pamiętać o tym, że budki gastronomiczne są oryginalnym sposobem na rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej. Takie obiekty spełniają wymagania klientów i sprawiają, że przedsiębiorca nie ponosi zbyt dużych kosztów, związanych z rozpoczęciem biznesu.

Normy sanitarne

Warto pamiętać o tym, że każdy obiekt gastronomiczny musi spełniać różne normy sanitarne. Budki gastronomiczne, które mamy w naszej ofercie, są dostosowane do wymogów z zakresu BHP, a dodatkowo charakteryzują się wyjątkową trwałością i jakością. Warto spróbować swoich sił w takim biznesie, ponieważ ryzyko jest niewielkie, a zyski mogą być bardzo duże, zwłaszcza wtedy, gdy budka zostanie ustawiona w odpowiednim miejscu.

Zakup budki gastronomicznej

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór kontenerów i pawilonów gastronomicznych, a także budek do lodów. Warto zapoznać się z naszymi produktami, które dopasowane są do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas budki gastronomiczne zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu mogą służyć przez wiele lat. Obiekty te dodatkowo są wyposażone w różne nowoczesne rozwiązania, na przykład ogrzewania i klimatyzację, dlatego można je wykorzystywać przez cały rok. Od teraz nie trzeba się zastanawiać nad tym, jak zorganizować przestrzeń do sprzedaży swoich produktów, lodów, czy przekąsek, tylko wystarczy zainwestować w dobrą jakościowo budkę gastronomiczną i rozpocząć swoją drogę ku zyskownej inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu z naszym biurem i konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.