602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Prawie każda firma oraz wiele osiedli mieszkaniowych potrzebuje ochrony oraz wsparcia ze strony portiera lub stróża. Zwykle monitoring nie wystarcza, zwłaszcza że na przyjazd ochrony trzeba dosyć długo poczekać. Ochroniarz, stróż lub portier to osoby, które zapewnią większe bezpieczeństwo i przypilnują przestrzegania odpowiednich zasad.

Portiernie kontenerowe – dobry pomysł

Stróżówki z płyty warstwowej oraz stróżówki w znacznym stopniu zwiększają bezpieczeństwo mieszkańców bloku lub pracowników zatrudnionych w biurowcu. Stróżówki i portiernie kontenerowe to tanie, ekspresowe i proste rozwiązanie dla inwestorów oraz mieszkańców. Takie obiekty w znacznym stopniu ułatwiają pracę ochroniarzy i portierów i sprawiają, że tacy pracownicy czują się wewnątrz komfortowo. W stróżówce można zamontować ogrzewanie i klimatyzację, dzięki czemu pracownik nie odczuwa dyskomfortu cieplnego.

Nowoczesne stróżówki

Portiernie oraz stróżówki w formie kontenerów to wysokiej jakości obiekty, które stawiają na bezpieczeństwo, wygodę i komfort. Ich dodatkową zaletą jest mobilność, a więc możliwość przeniesienia obiektu w inne miejsce, w zależności od potrzeb. Obecnie stróżówki wykonane są z nowoczesnych materiałów i wyposażone w różne kompleksowe rozwiązania. Oznacza to, że obiekty te nie przypominają niewygodnych, ciasnych miejsc, do których przyzwyczajeni byli portierzy i stróże jeszcze kilkanaście lat temu. Dzięki możliwości samodzielnego zaprojektowania kontenera, inwestor jest w stanie dopasować wielkość i kolorystykę stróżówki do osiedla lub kompleksu biurowców, a tym samym sprawić, aby obiekt był spójny z architekturą. Modułowe stróżówki, wykonane z płyty warstwowej, doskonale sprawdzą się w różnych miejscach, a możliwość wyposażenia obiektów w przyłącze elektryczne oraz sanitarne sprawia, że pracownicy mogą komfortowo wykonywać swoje obowiązki zawodowe.

Budki parkingowe na różne okazje

Budki parkingowe przydają się zarówno na dużych, strzeżonych osiedlach, jak i w centrach miast oraz przy galeriach handlowych oraz kompleksach biurowych. Parkingowy pilnuje tego, czy wszyscy pobierają bilety i opłacają swój postój, a dodatkowo sprawdza, czy kierowcy zachowują się odpowiednio na parkingu. Budki parkingowe są więc świetnym rozwiązaniem na różne okazje. W budkę parkingową warto zainwestować nie tylko ze względu na pewność, że opłaty będą pobierane, ale także ze względu na bezpieczeństwo klientów parkingu. W ten sposób można sprawdzić zachowania kierowców i w razie potrzeb wezwać odpowiednie służby.

Szeroka oferta naszej firmy

Zapraszamy do skorzystania z oferty, zaprezentowanej na naszej stronie internetowej. Wśród naszych produktów można znaleźć nie tylko stróżówki i budki parkingowe, ale także różnego rodzaju kontenery, pawilony, budki gastronomiczne oraz kioski. Nasza oferta jest dopasowana do potrzeb współczesnych klientów, a produkty są nieustannie rozwijane i unowocześniane.