602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

Klienci równie chętnie robią zakupy w wielkopowierzchniowych hipermarketach oferujących ogromny wybór produktów, jak i w niewielkich kioskach z najpotrzebniejszymi rzeczami. Kontener sklepowy to idealna alternatywa nie tylko dla początkujących przedsiębiorców, ale również dla wszystkich osób, które nie chcą inwestować dużych środków w lokal. Kontenery handlowe są lekkie, dzięki czemu ich transport oraz montaż, nawet w trudno dostępnych miejscach, nie stanowi problemu.

Kontener sklepowy – najważniejsze zalety

Budowa budynku od podstaw wiąże się nie tylko z dużymi kosztami, ale również z dużą liczbą pozwoleń i projektów. Ponadto, nawet w przypadku małych lokali budowa trwa stosunkowo długo. Wysokiej klasy kontenery handlowe to zupełnie inna sprawa. Ze względu na swoją konstrukcję, w żaden sposób nie ingerują w działkę, a co za tym idzie, do ich postawienia nie są potrzebne żadne zezwolenia. Co więcej, nie ma potrzeby wykonywania wylewki. Wystarczy znaleźć różną płaszczyznę, najlepiej w bliskiej odległości od przyłączy, choć nie jest to warunek konieczny.

Kiosk handlowy jest gotowy do zagospodarowania właściwie zaraz po zamontowaniu, dzięki czemu może zacząć zarabiać praktycznie natychmiast. Kontenery sklepowe idealnie sprawdzą się w bliskiej odległości przystanków tramwajowych i autobusowych. Kontener może z powodzeniem być zlokalizowany nawet na niewielkiej powierzchni.

Mobilne kontenery handlowe

Warto pamiętać, że kontenery wyróżniają się nie tylko łatwym i szybkim montażem, ale również demontażem. To kolejna, niezwykle ważna zaleta. W przypadku gdy właściciel stwierdzi, że inna lokalizacja będzie bardziej opłacalna, wówczas wystarczy zamówić transport i bezpiecznie przenieść sklep w nowe miejsce. W taki sposób można niezwykle szybko reagować na zmiany na rynku i dopasowywać się do zmieniających się trendów. W przypadku tradycyjnych sklepów, tak szybka zmiana lokalizacji jest praktycznie niemożliwa.

Wszechstronność i bezpieczeństwo

Kontener sklepowy może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno latem, jak i zimą. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów, charakteryzujących się właściwościami termoizolacyjnymi, skutecznie chroni przed zimnem. Ponadto, w kontenerach można zainstalować klimatyzatory oraz inne udogodnienia.

Zastosowanie specjalnie wzmacnianych rolet antykradzieżowych sprawia, że pozostawiony towar jest w pełni bezpieczny. Kontenery wykonane z płyt warstwowych są nie tylko solidne i wytrzymałe, ale również całkowicie odporne na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych.

Atrakcyjne wzornictwo

Oprócz interesującego asortymentu, sklep powinien wyróżniać się także atrakcyjnym i nowoczesnym designem, który przyciągnie klientów. Ponadto, możliwość stworzenia ciekawej ekspozycji również jest dodatkowym atutem. Kontener sklepowy ma wszystkie te cechy. Co więcej, możliwość stworzenia indywidualnego projektu sprawia, że kiosk handlowy może być idealnie dopasowany do potrzeb i wymagań osoby zamawiającej, a także do specyfiki branży.