602 507 600 | 602 216 882 prontoliczak@wp.pl

W okresie dużej konkurencji wielu przedsiębiorców zastanawia się nad tym, co zrobić, aby rozpocząć lub rozwinąć swoją działalność gospodarczą. Niestety budowa lokali lub wynajem to drogie opcje, związane nie tylko z dużymi kosztami, ale także czasochłonnością. Świetnym rozwiązaniem alternatywnym są pawilony handlowe i gastronomiczne.

Pawilon gastronomiczny – dobry pomysł biznesowy

Wiele osób decyduje się na spożywanie posiłków poza domem, a także na zamawianie obiadów i przekąsek do domu lub branie ich na wynos. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem jest biznes gastronomiczny. Przedsiębiorca, który ma dobry pomysł na lokal może jednak stanąć przed sporym wyzwaniem, związanym z lokalizacją takiego miejsca. Z pomocą przychodzą pawilony gastronomiczne, które cieszą się coraz większa popularnością. W takim pawilonie można sprzedawać zarówno ciepłe dania, jak i przekąski, kawę, lody, a także inne smakołyki. Takie pawilony mogą być idealnie dopasowane do potrzeb klientów. Pawilon gastronomiczny można usytuować w dowolnym miejscu, ponieważ nie ma problemów z planami zagospodarowania przestrzennego lub prawem budowlanym.

Pawilon gastronomiczny – formalności

Kwestie formalne, związane z biznesem gastronomicznym, opierają się na kilku podstawowych krokach. Przede wszystkim najpierw należy wybrać odpowiedni pawilon, a następnie przygotować krótki projekt swojej działalności. Z projektem trzeba zgłosić się do Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej lub do rzeczoznawcy. Oczywiście konieczne jest założenie swojej działalności. Wszystkie te sprawy formalne można załatwić w miesiąc lub dwa i rozpocząć własny biznes.

Pawilon handlowy dla różnych przedsiębiorców

Poza pawilonami gastronomicznymi, dużą popularnością cieszą się pawilony handlowe, w których można sprzedawać różnorodne produkty, na przykład kwiaty, upominki, ubrania oraz buty. Pawilon handlowy świetnie sprawdzi się w przypadku mniejszych przedsiębiorstw, które zatrudniają kilka osób. Montaż gotowego pawilonu przebiega bardzo szybko i nie wymaga wielu przygotowań oraz formalności. Zdecydowaną zaletą jest elastyczność rozwiązań oraz mobilność danego obiektu.

Nasza oferta pawilonów

Na naszej stronie internetowej można znaleźć szeroką ofertę pawilonów handlowych, które dopasowane są do potrzeb różnorodnych przedsiębiorców oraz klientów. Dodatkowym rozwiązaniem jest możliwość zaprojektowania pawilonu w taki sposób, aby odpowiadał preferencjom zamawiającego i branży biznesowej, w której działa. Nasza oferta jest bardzo różnorodna, a pawilony gastronomiczne i handlowe mogą być wykorzystywane przez cały rok lub w formie biznesu sezonowego. Duża wytrzymałość obiektów, komfort grzewczy, a także wygoda użytkowania i mobilność, to największe zalety tego rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu mailowego lub telefonicznego.